YOGA, SANAT KAMPI

AFACAN Gençlik Evi’ndeki alternatif tatil seçeneklerinden biri de Yoga ve Sanat Kampı’dır. Sabah erken saatte içsel bir yolculuğa çıkıp ruhunuzu yoga yaparak temizledikten sonra ilgi alanınıza giren sanat dallarından birinde katılacağınız çalışmalarda boncuk takı tasarımı, fotoğraf, yağlı boya, ebru, ritm eğitimleri alabilirsiniz.

Sanat öğretimi ile tatili bir arada sunan bu kampta da yine yabancı katılımcılarla birlikte olacaksınız. Eğer İngilizce pratik yapmak isterseniz, yabancı kampçılarımızla yapacağınız sohbetler size bu olanağı sağlayacaktır. Gönüllü öğretmenlerden oluşan eğitici kadromuz size sanatı sevdirecek çalışmalar yapacaklar.

 

KAMP DÖNEMİ ve FİYATI:

Kamp Dönemi : 2016'da Yoga ve Sanat Kampımıza ara verilmiştir, 2017'de görüşmek üzere...

Kamp Fiyatı : 1 haftalık tam pansiyon konaklamalı kampın eğitim ücreti, konaklama ve yemek giderlerinin tutarı, KDV içinde 850-TL.’dir. Konaklama 2-3 kişilik duşlu odalardadır. Yemekler ev yapımıdır ve yiyebildiğiniz kadar sunulur. Kahvaltı açık büfedir.

Kayıt ücreti yatırabileceğiniz banka hesap numaramız;
GENÇTUR - T.İş Bankası Beyoğlu Şubesi (Şube Kodu 1011)
Hesap No: 1667116 IBAN : TR200006400000110111667116
Açıklama kısmına adınızı ve “Yoga Kampı" yazdırmayı unutmayınız 

 

ULAŞIM: AFACAN Gençlik Evi’ne İstanbul’dan Pamukkale Turizm’in Esenler Otogarı’ndan 21.00’de kalkan Aliağa otobüsü ile 10 saatte ulaşabilir, yol kenarındaki tesis levhasının önünde inebilirsiniz. Yaz aylarında Kamil Koç ve Metro Turizm de Aliağa’ya otobüs koymaktadır. Afacan Yoldan 250 metre içeride, deniz kenarındadır.

Diğer illerden otobüsle İzmir’e ulaştıktan sonra otogardan bineceğiniz Bergama, Çandarlı, Dikili otobüsleri size tesis levhasının önünde indirebilir.

Uçak biletinizi GENÇTUR’dan alıp İzmir’e uçarsanız AFACAN’a yine çok kolay ulaşırsınız. İzmir Havaalanı’ndaki istasyondan bineceğiniz, her 20 dakikada bir kalkan Aliağa treni sizi 1,5 saatte Aliğa’ya ulaştırır. Hemen istasyonun yanından kalkan Çandarlı ya da Dikili minibüsleri ile 20 dakikada AFACAN’a gelebilirsiniz.