Yöresel Lezzet ve El İşleri Kampı

İstanbul Yöresel YemekleriHem tatil yapıp, hem de yöresel yemekler ve el işleri ile keyifli vakit geçirmek ister misiniz? Mutfak ve el sanatları temalı kampımız sizi bekliyor. Öğrenirken kendi bildiklerinizi de diğer katılımcılara öğretebilir kampın aktif bir katılımcısı olabilirsiniz.

“Yöresel Lezzetler ve El işleri Kampı” na katılarak aynı zamanda sizinle birlikte kampa katılan yabancı gönüllülerle İngilizce konuşarak yabancı dilinizi de geliştirebilirsiniz. İsterseniz her gün yapılacak yoga çalışmaları ile tüm yılın stresini üzerinizden atabilirsiniz.

Yöresel Lezzet ve El İşleri Kampı

Bir yandan öğrenirken (isterseniz bildiklerinizi de paylaşırken)  yemyeşil çimenler üzerinde, ağaçların gölgesinde, deniz kenarında ya da havuz başında güzel bir tatil geçirmek kulağa hoş geliyor değil mi?

Boş gününüzde ise Bergama’da müze ve antik kent ziyareti  ya da yerel pazarda alış veriş olanağı da var.

KAMP DÖNEMİ ve FİYATI

Kamp Dönemi : 09.08.2015 – 16.08.2015

Kamp Fiyatı : 1 haftalık tam pansiyon konaklamalı kampın eğitim ücreti, konaklama ve yemek giderlerinin tutarı, KDV içinde 850-TL.’dir. Konaklama 2-3 kişilik duşlu odalardadır. Yemekler ev yapımıdır ve yiyebildiğiniz kadar sunulur. Kahvaltı açık büfedir.

Kayıt ücreti yatırabileceğiniz banka hesap numaramız;
GENÇTUR – T.İş Bankası Beyoğlu Şubesi (Şube Kodu 1011)
Hesap No: 1667116 IBAN : TR200006400000110111667116
Açıklama kısmına adınızı ve “Anadolu Kültürü Kampı yazdırmayı unutmayınız

ULAŞIM

Afacan Gençlik EviAFACAN Gençlik Evi’ne İstanbul’dan Pamukkale Turizm’in Esenler Otogarı’ndan 21.00’de kalkan Aliağa otobüsü ile 10 saatte ulaşabilir, yol kenarındaki tesis levhasının önünde inebilirsiniz. Yaz aylarında Kamil Koç ve Metro Turizm de Aliağa’ya otobüs koymaktadır. Afacan Yoldan 250 metre içeride, deniz kenarındadır.

Diğer illerden otobüsle İzmir’e ulaştıktan sonra otogardan bineceğiniz Bergama, Çandarlı, Dikili otobüsleri size tesis levhasının önünde indirebilir.

Uçak biletinizi GENÇTUR’dan alıp İzmir’e uçarsanız AFACAN’a yine çok kolay ulaşırsınız. İzmir Havaalanı’ndaki istasyondan bineceğiniz, her 20 dakikada bir kalkan Aliağa treni sizi 1,5 saatte Aliğa’ya ulaştırır. Hemen istasyonun yanından kalkan Çandarlı ya da Dikili minibüsleri ile 20 dakikada AFACAN’a gelebilirsiniz.